Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 25 mei 2024
Tijd T/U Team Tegen team
16:25 Thuis MO16-3 THC Hurley MO16-4

Organisatie

Accommodatie [Mail]
Jean Paul Duurland Organisatie: Accommodatie & onderhoud  
Menno Gerber Sleutelbeheerder
 
Barcommissie [Mail]
Marleen Vissers Voorzitter
Bestuur [Mail]
Robert Kroes Voorzitter  
Stijn Halkes Secretaris
 
Mark van den Berk Penningmeester  
Jean Paul Duurland Organisatie: Accommodatie & onderhoud  
Marleen Vissers Organisatie: Bar & Evenementen
 
Commissie sportveiligheid en blessurepreventie [Mail]
Duco van den Broek Voorzitter
Communicatie & PR [Mail]
Pieternel Boom
Jeugdcommissie [Mail]
Heidi van der Veek Voorzitter
Hans Hienkens Coördinator MO18
 
Alieke Krone Coördinator MO16
Joost van Prooijen Coördinator MO14  
Suzanne Mowday Coördinator MO12  
Timon Robert Krommendam Coördinator MO10 / MO9 / MO8  
Ilse Henkens Coördinator Guppies en Frockeys  
Raoul Kramer Coördinator Jongens  
Kas commissie
Coen Mensink
Remco Groen
Ledenadministratie [Mail]
Marieke van den Berk - Kroeze Voorzitter
Kate Rose
LISA commissie [Mail]
Jesper Koot Voorzitter  
Materialen commissie [Mail]
Emmy Zwart Coördinator Materialen
 
Javier Algra
Seniorencommissie [Mail]
Robbert Zeldenrust Voorzitter
Angelo Coulier Coördinator Heren 1
Jean Paul Duurland Coördinator Heren 2
Esther Duijff Coördinator Dames 2
Frans Hafkenscheid Coördinator Veteranen
Duco van den Broek Coördinator Trimmers
Sponsor commissie [Mail]
Ingmar Kuper Voorzitter
Technische Commissie [Mail]
Remco Groen Voorzitter
Thom Koster Trainers coördinator
Thomas Rasenberg Technisch coördinator Junioren
Thom Koster Technisch coördinator Jeugd
Raioni Bulivou Technisch coördinator Jongens
Frans Noordberger Begeleiding, opleiding en ondersteuning
Vertrouwenscontactpersoon [Mail]
Baukje Bemener
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Sjarlet Ingelse Wedstrijdsecretaris Jeugd
Michiel Lindeboom Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockey commissie [Mail]
Marjolein Kortleve Voorzitter
Joyce Nupoort