Organisatie

Accommodatie
Jean Paul Duurland Accommodatie commissaris  
Menno Gerber Sleutelbeheerder
 
Dieter Smits Onderhoud & klussen
Walter Hollander Onderhoud & klussen
Arbitrage commissie
Ellen Petra van der Zalm Scheidsrechterplanner  
Olaf Verheij Scheidsrechterplanner
 
Frank Blom Coördinator Opleidingen  
Cees Sepp Ambassadeur
Barcommissie [Mail]
Janet Moltmaker Voorzitter
Bestuur
Robert Kroes Voorzitter  
Stijn Halkes Secretaris
 
Mark van den Berk Penningmeester  
Bruce Gibb Organisatie: Bar & Evenementen / DoE (bestuurslid)  
Henriet Hoekstra Organisatie: Vrijwilligers & Communicatie (bestuurslid)
 
Emiel Koppenol Hockey: Senioren & Zaal (bestuurslid)
 
Remco Groen Hockey: Jeugd & Accommodatie (bestuurslid)
 
Commissie sportveiligheid en blessurepreventie [Mail]
Duco van den Broek Voorzitter
Communicatie & PR [Mail]
Henriet Hoekstra Voorzitter
Evenementencommissie [Mail]
Marieke van den Berk - Kroeze Voorzitter
Marrit de Weijer  
Marcella Kruger
Renate Postema
Famke van der Stroom
Ilse Henkens  
Jeugdcommissie
Hans Hienkens Coördinator MA, MB, MC
 
Alieke Krone Coördinator MD  
Heidi van der Veek Coördinator E/F jeugd  
Ilse Henkens Coördinator Frockeys  
Ernst Peter Everaardt Coördinator Jongens  
Kas commissie
Gerco Vonk
Eric Jansen
Ledenadministratie [Mail]
Marieke van den Berk - Kroeze Voorzitter
LISA commissie [Mail]
Eric Bots Voorzitter  
Materialen commissie [Mail]
Buck de Buck Coördinator Keepers en Materialen
Seniorencommissie [Mail]
Angelo Coulier Coördinator Heren 1
Jean Paul Duurland Coördinator Heren 2
Esther Duijff Coördinator Dames 2
Frans Hafkenscheid Coördinator Veteranen
Duco van den Broek Coördinator Trimmers
Sponsor commissie [Mail]
Robert Kroes Voorzitter
Yvette Krützmann
Fanny Ritt
Mark van den Berk
Technische Commissie [Mail]
Michiel Lindeboom Technisch coördinator Senioren
Arjan Duijff Hoofd Jeugdopleiding
Arjan Duijff Coördinator Selectie
Kevin van Egmond Technisch coördinator AB Jeugd
Thom Koster Technisch coördinator CD Jeugd
Raioni Bulivou Technisch coördinator Jongste Jeugd (EF, Frockeys)
Thom Koster Trainers coördinator
Vertrouwenscontactpersoon [Mail]
Baukje Bemener
Vrijwilligers commissie [Mail]
Henriet Hoekstra Voorzitter
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Sjarlet Ingelse Wedstrijdsecretaris Jeugd
Michiel Lindeboom Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockey commissie [Mail]
Marjolein Kortleve Voorzitter
Joyce Nupoort
Martijn Arendsen