Organisatie

Accommodatie
Jean Paul Duurland Organisatie: Accommodatie commissaris  
Menno Gerber Sleutelbeheerder
 
Dieter Smits Onderhoud & klussen
Walter Hollander Onderhoud & klussen
Arbitrage commissie
Ellen Petra van der Zalm Scheidsrechterplanner  
Olaf Verheij Scheidsrechterplanner
 
Frank Blom Coördinator Opleidingen  
Cees Sepp Ambassadeur
Barcommissie [Mail]
Janet Moltmaker Voorzitter
Bestuur
Robert Kroes Voorzitter  
Stijn Halkes Secretaris
 
Mark van den Berk Penningmeester  
Emiel Koppenol Hockey: Senioren & Zaal
 
Henriët Hoekstra Organisatie: Communicatie
 
Jean Paul Duurland Organisatie: Accommodatie commissaris  
Bruce Gibb Organisatie: Bar & Evenementen / DoE (bestuurslid)  
Commissie sportveiligheid en blessurepreventie [Mail]
Duco van den Broek Voorzitter
Communicatie & PR [Mail]
Henriët Hoekstra Voorzitter
Pieternel Boom
Evenementencommissie [Mail]
Renate Postema
Famke van der Stroom
Marrit de Weijer  
Marcella Kruger
Jeugdcommissie
Hans Hienkens Coördinator MA, MB, MC
 
Heidi van der Veek Coördinator E/F jeugd  
Ilse Henkens Coördinator Guppies en Frockeys  
Alieke Krone Coördinator MD  
Ernst Peter Everaardt Coördinator Jongens  
Kas commissie
Coen Mensink
Gerco Vonk
Ledenadministratie [Mail]
Marieke van den Berk - Kroeze Voorzitter
Kate Rose
LISA commissie [Mail]
Jesper Koot Voorzitter  
Eric Bots
Materialen commissie [Mail]
Emmy Zwart Coördinator Keepers en Materialen
Seniorencommissie [Mail]
Angelo Coulier Coördinator Heren 1
Jean Paul Duurland Coördinator Heren 2
Esther Duijff Coördinator Dames 2
Frans Hafkenscheid Coördinator Veteranen
Duco van den Broek Coördinator Trimmers
Sponsor commissie [Mail]
Ingmar Kuper Voorzitter
Yvette Krützmann
Fanny Ritt
Mark van den Berk
Technische Commissie [Mail]
Michiel Lindeboom Technisch coördinator Senioren
Arjan Duijff Hoofd Jeugdopleiding
Arjan Duijff Coördinator Selectie
Kevin van Egmond Technisch coördinator AB Jeugd
Thom Koster Technisch coördinator CD Jeugd
Raioni Bulivou Technisch coördinator Jongste Jeugd (EF, Frockeys)
Thom Koster Trainers coördinator
Vertrouwenscontactpersoon [Mail]
Baukje Bemener
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Sjarlet Ingelse Wedstrijdsecretaris Jeugd
Michiel Lindeboom Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockey commissie [Mail]
Marjolein Kortleve Voorzitter
Martijn Arendsen  
Joyce Nupoort